Fotolaager Osmussaarel 09-11.08.19

Osmussaar e. Odensholm on täis salapära ja üllatusi. Omapärane rannajoon on 14 km pikk, põhjapoolsel küljel väga fotogeeniline ja atraktiivne pankrannik, saarel leidub üle 14 liigi käpalise, palju linde, mitu militaarobjekti ja palju muud huvitavat. Ütleme siis nii, et igale maitsele midagi.

Fotolaager

Fotolaagri kava

REEDE 09.08

18:15 - Kogunemine Dirhami sadamas, 18:30 sõit Osmussaarele, fotolaagri püstipanek ja õhtusöök.
21:00 - Pildistamine õhtuvalguses, päike loojub 21:29.
22:00 - Lõke ja fotojutud

LAUPÄEV 10.08

05:22 - Unetutele tõuseb päike
09.00 - Hommikusöök
10.30 - Matk
panga all ja panga peal. Tee peale jäävad veel laevavrakk, rannakaitsepatarei nr 314, majakas ja palju muud huvitavat. Tuletorni juures teema ka väikese pikniku kaasa meisterdatud võileibadega ja kes soovib saab külastada ka lisatasu eest majakat. Matka pikkus u 5-6 km.
18.00 - Õhtusöök.
19:00 - Pildistamine õhtuvalguses ja selle ümbruses. Agaramad võivad loojangu ajaks tagasi jalutada ka põhjatippu (2,5 km).
22:00 - Lõke ja fotojutud
, huvi korral ööfoto koolitus

PÜHAPÄEV 11.08

10.00 - Hommikusöök ja fotolaagri kokkupanek.
12:00 - Koju sõit

 

Soovituslik fotovarustus: fotoaparaat, varuakud, erinevad objektiivid (lainurk, tele, makro), vaherõngad, välk, peegeldi, statiiv, distantspäästik. Telefon, kui fotoaparaati pole.

Vajalik matkavarustus: telk, magamisvarustus, taskulamp, sööginõud, ilmale ja oludele vastav soe riietus, joogivesi, toidukordade vahele näksi ja muid karastusjooke, veidi sularaha (nt. tuletorni pilet 5 eurot, lisaks võimalik osta jäätist, karastusjooke, kohalikku suitsuvorsti).

Sihtrühm: algajad ja edasijõudnud fotohuvilised; hobifotograafid; fotoalane täiendkoolitus; fotograaf, tase 4 kutsestandard; fotograaf, tase 5 kutsestandard ja fotograaf, tase 6 kutsestandard.

Koolituse osa 9 akadeemilist tundi, valikteemad: kaamera käsitlemine (režiimid, programmid jne), pildistabilisaator, teravussügavus, säri ja ava, valgus, valgusjõud, välklambid, optika, objektiivide kasutamine, loodusfoto, maastik, arhitektuur, makrofoto, abstrakt, kompositsioon, fotovarustus, abivahendid.

 

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!

 

Garanteerime Sulle ilusamad pildid, kui oled selle fotomatka läbinud!

Fotolaagri hind 80 eurot. Hind sisaldab meretransporti Osmussaarele, fotoalast nõustamist, toitlustust reedest pühapäevani (R 1x; L 3x; P 1x).

 

Osalemiseks saada e-kiri siin:

 

 

LISAINFO: 
* Vajalik eelregistreerimine! 
* Lisainfo telefonil +372 56 619 193 või +372 51 41 542 
* Registreerimine e-kirjaga aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Registreeringu kinnituseks tuleb fotomatkal osalejal tasuda ettemaks. 
* Fotokoolituste õppekavad on Hariduse- ja Teadusministeeriumi poolt heaks kiidetud. 
* Kuni 18 aastastel on õigus 20% koolituskuludest Maksu- ja Tolliametist tagasi taotleda. 
* Täiendkoolituse raames on õigus täiskasvanud õpilasel 20% koolituskuludest Maksu- ja Tolliametist tagasi taotleda. Loe lisa siin.
* Tasutud koolitustellimuse tühistamisest või koolituspäeva muutmise soovist tuleb fotokooli teavitada e-posti teel hiljemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hiljem ettemaksu ei tagastata.
* Kui matkal osaleja jääb kohale tulemata, ettemaksu ei tagastata. 
* Matka käigus annulleeritud matka maksumust ei tagastata. 
* Matk võib ära jääda kui ei ole kogunenud piisavalt osalejaid. 
* Matka ärajäämisest teavitatakse osalejaid koheselt ja sissemakstud raha tagastatakse. 
* Matka aja ja programmi suhtes on korraldajal õigus teha muudatusi