Jaanipäeva laager Osmussaarel 22-24.06.21

Osmussaar e. Odensholm on täis salapära ja üllatusi. Omapärane rannajoon on 14 km pikk, põhjapoolsel küljel väga fotogeeniline ja atraktiivne pankrannik, saarel leidub üle 14 liigi käpalise, palju linde, mitu militaarobjekti ja palju muud huvitavat. Ütleme siis nii, et igale maitsele midagi.

Fotokoolituse teemad: kaamera käsitlemine (režiimid, programmid jne), pildistabilisaator, teravussügavus, säri ja ava, valgus, valgusjõud, välklambid, optika, objektiivide kasutamine, loodusfoto, maastik, arhitektuur, makrofoto, abstrakt, kompositsioon, fotovarustus, abivahendid jne.

Kõik fotolaagrid on praktilise ülesehitusega, õpilastega tegeletakse individuaalselt terve matka vältel.

Jaanipäeva laager Osmussaarel - Peeter Sirge Fotokool

Jaanilaagri kava

TEISIPÄEV 22.06

17:45 - Kogunemine Dirhami sadamas, 18:00 sõit Osmussaarele, fotolaagri püstipanek.
20:00 - ... Pildistamine fotolaagri läheduses, lõke (päike loojub 22:43).

KOLMAPÄEV 23.06

04:03 - Tõuseb päike, too riline sündmus ainult vapramatele
09.00 - Hommikusöök
10.30 - Matk panga all ja panga peal. Tee peale jäävad veel rannakaitsepatarei nr 314, majakas, vana laevavrakk ja palju muud huvitavat. Kaunil kliburannal teema ka väikese pikniku kaasa meisterdatud võileibadega. Matka pikkus u.10 km.
18.00 - Õhtusöök.
21:00 - ... Pildistamine Osmussaare majaka juures ja selle ümbruses (päike loojub 22:43). Hiljem lõke ja fotojutud, huvi korral ööfoto koolitus

NELJAPÄEV 24.06

10.00 - Hommikusöök ja fotolaagri kokkupanek.
u.14:00 - Koju sõit

 

Soovituslik fotovarustus: fotoaparaat, varuakud, erinevad objektiivid (lainurk, tele, makro), vaherõngad, välk, peegeldi, statiiv, distantspäästik. Telefon, kui fotoaparaati pole.

Vajalik matkavarustus: telk, magamisvarustus, taskulamp, sööginõud, ilmale ja oludele vastav soe riietus, joogivesi, toidukordade vahele näksi ja muid karastusjooke, veidi sularaha.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!

Sihtrühm: algajad ja edasijõudnud fotohuvilised; hobifotograafid; fotoalane täiendkoolitus; fotograaf, tase 4 kutsestandard; fotograaf, tase 5 kutsestandard ja fotograaf, tase 6 kutsestandard.

Jaanilaagri koolituse osa 9 akadeemilist tundi, valikteemad: kaamera käsitlemine (režiimid, programmid jne), pildistabilisaator, teravussügavus, säri ja ava, valgus, valgusjõud, välklambid, optika, objektiivide kasutamine, loodusfoto, maastik, arhitektuur, makrofoto, abstrakt, kompositsioon, fotovarustus, abivahendid.

 

 

 

* Vajalik eelregistreerimine!
* Lisainfo telefonil +372 56 619 193 või +372 51 41 542
* Registreerimine e-kirjaga aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Registreeringu kinnituseks tuleb fotomatkal osalejal tasuda ettemaks.
* Fotokoolituste õppekavad on Hariduse- ja Teadusministeeriumi poolt heaks kiidetud.
* Kuni 18 aastastel on õigus 20% koolituskuludest Maksu- ja Tolliametist tagasi taotleda.
* Täiendkoolituse raames on õigus täiskasvanud õpilasel 20% koolituskuludest Maksu- ja Tolliametist tagasi taotleda. Loe lisa siin.
* Tasutud koolitustellimuse tühistamisest või koolituspäeva muutmise soovist tuleb fotokooli teavitada e-posti teel hiljemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hiljem ettemaksu ei tagastata.
* Kui matkal osaleja jääb kohale tulemata, ettemaksu ei tagastata.
* Matka käigus annulleeritud matka maksumust ei tagastata.
* Matk võib ära jääda kui ei ole kogunenud piisavalt osalejaid.
* Matka ärajäämisest teavitatakse osalejaid koheselt ja sissemakstud raha tagastatakse.
* Matka aja ja programmi suhtes on korraldajal õigus teha muudatusi